14 квітня відбулася  зустріч Федерацій сусідніх районів, Харківського та Дергачівського. В «Кубку Виклику» з кожного району виступало по три команди в стикових матчах, що відбувалися у чудових умовах стадіону Університету Внутрішніх справ «Динамо», що біля аеропорту.
Цього року переміг Дергачівський район. Присутній на турнірі Голова Федерації Харківського району
Кудіков Ю.М. висловив подяку Дергачівський Федерації,  командам, та господарям стадіону «Динамо-ХНУВС».
В першому матчі зустрілись клуби з тих селищ, що об'єднані культурно-історичним фактором,  а саме постаттю  письменника-філософа Г.С. Сковороди. Ось так цікаво футбольна доля звела «Колос» Бабаї та ФК «Нива» Сковородинівка. Це був щирий атакувальний футбол,  4:3 на користь Сковородинівки.

У другому матчі срібний призер дергачівщини АФК «Безруки» грав з командою Люботина, яка тільки відновлюється своєю силою. Люботинці виставили, можна вважати, експериментальний розклад гравців, і головною метою їх було зігратися перед чемпіонатом. Самі гравці розцінували цю гру як контрольне тренування, а даремно, бо Безруки настроїлись як на найвирішальний фінал.
Поразка Люботина з великим рахунком зовсім не показує розклад сил, а лише вказує на психологічний настрій, з яким команди поставилися до футболу саме цього дня.

Третій матч був матчем чемпіонів. «Маяк» Глибоке – чемпіон Північної Конференції Харківського району зійшовся з чемпіоном Дергачівщини, ФК «Фортуна» з Дергачів. Це був якісний майстерний футбол.
«Маяк» відразу обрушив шквал атак, але захопившись азартом, проґавив на 10-й хвилині контратаку - 0:1. Для «Маяка» справою честі було швидко відігратись до перерви. У другому таймі більше волі проявив «Маяк», і переможний гол був закономірним, 2:1 на користь Глибоківців