МИНУЛИЙ ТУР   18.08.2019
Водолага- Надія Пісочин- 2:1
Авангард Мерефа- Комунарець Котляри- 6:1
Маяк Березівка- Відродження Коротич- 1:1
Трофей Селекційне- СК Безлюдівка- 1:2
Пісочинець- Дербі Люботи- 1:0
Партизан Покотилівка- Колос Бабаї- 0:0
весь календар з результатами під таблицею

НАСТУПНИЙ ТУР  25.08.2019, 17-00
Партизан Покотилівка- ФК Водолага
Колос Бабаї- Пісочинець
Дербі Люботин- Трофей Селекційне
СК Безлюдівка- Маяк Березівка
Відродження Коротич- Авангард Мерефа
Комунарець Котляри- Надія Пісочин


ДРУГЕ КОЛО (відігране перше коло нижче)
12 тур 21.07.2019 - 18:00
67. ФК Водолага - Маяк Березівка - 0:3
68. Трофей Селекційне - Авангард Мерефа - 4:6
69. Пісочинець - Надія Пісочин - 2:2
70. Партизан Покотилівка - Комунарець Котляри - 5:4
71. Колос Бабаї - Відродження Коротич - 1:1
72. Дербі Люботин - СК Безлюдівка - 4:2

13 тур 28.07.2019 - 18:00
73. Дербі Люботин - ФК Водолага - 5:0
74. СК Безлюдівка - Колос Бабаї - 2:1 (грали в Бабаях)
75. Відродження Коротич - Партизан Покотилівка - 0:3
76. Комунарець Котляри - Пісочинець - 1:0
77. Надія Пісочин - Трофей Селекційне - 1:1
78. Авангард Мерефа - Маяк Березівка - 5:4

14 тур  4.08.2019 - 18:00
79. ФК Водолага - Авангард Мерефа - 1:3
80. Маяк Березівка - Надія Пісочин - 5:1
81. Трофей Селекційне - Комунарець Котляри - 1:3
82. Пісочинець - Відродження Коротич - 1:3
83. Партизан Покотилівка - СК Безлюдівка - 0:1
84. Колос Бабаї - Дербі Люботин - 2:1

15 тур 11.08.2019 - 18:00
85. Колос Бабаї - ФК Водолага - 1:2
86. Дербі Люботин - Партизан Покотилівка - 4:0
87. СК Безлюдівка - Пісочинець - 0:0
88. Відродження Коротич - Трофей Селекційне - 4:2
89. Комунарець Котляри - Маяк Березівка - 1:6
90. Надія Пісочин - Авангард Мерефа - 2:2

16 тур 18.08.2019 - 18:00
91. ФК Водолага - Надія Пісочин - 2:1
92. Авангард Мерефа - Комунарець Котляри - 6:1
93. Маяк Березівка - Відродження Коротич - 1:1
94. Трофей Селекційне - СК Безлюдівка - 1:2
95. Пісочинець - Дербі Люботин - 1:0
96. Партизан Покотилівка - Колос Бабаї - 0:0

17 тур 25.08.2019 - 17:00
97. Партизан Покотилівка - ФК Водолага - :
98. Колос Бабаї - Пісочинець - :
99. Дербі Люботин - Трофей Селекційне - :
100. СК Безлюдівка - Маяк Березівка - :
101. Відродження Коротич - Авангард Мерефа - :
102. Комунарець Котляри - Надія Пісочин - :

18 тур 1.09.2019 - 17:00
103. ФК Водолага  - Комунарець Котляри - :
104. Надія Пісочин - Відродження Коротич - :
105. Авангард Мерефа - СК Безлюдівка -:
106. Маяк Березівка - Дербі Люботин - :
107. Трофей Селекційне - Колос Бабаї - :
108. Пісочинець - Партизан Покотилівка - :

19 тур 8.09.2019 - 17:00
109. Пісочинець - ФК Водолага - :
110. Партизан Покотилівка - Трофей Селекційне - :
111. Колос Бабаї - Маяк Березівка - :
112. Дербі Люботин - Авангард Мерефа - :
113. СК Безлюдівка - Надія Пісочин - :
114. Відродження Коротич - Комунарець Котляри -:

20 тур 15.09.2019 - 17:00
115. ФК Водолага - Відродження Коротич - :
116. Комунарець Котляри -СК Безлюдівка - :
117. Надія Пісочин - Дербі Люботин - :
118. Авангард Мерефа - Колос Бабаї - :
119. Маяк Березівка - Партизан Покотилівка - :
120. Трофей Селекційне - Пісочинець - :

21 тур 22.09.2019 - 17:00
121. Трофей Селекційне - ФК Водолага - :
122. Пісочинець - Маяк Березівка -:
123. Партизан Покотилівка - Авангард Мерефа - :
124. Колос Бабаї - Надія Пісочин - :
125. Дербі Люботин - Комунарець Котляри -:
126. СК Безлюдівка - Відродження Коротич - :

22 тур 29.09.2019
127. ФК Водолага - СК Безлюдівка - :
128. Відродження Коротич - Дербі Люботин - :
129. Комунарець Котляри - Колос Бабаї - :
130. Надія Пісочин - Партизан Покотилівка - :
131. Авангард Мерефа - Пісочинець - :
132. Маяк Березівка - Трофей Селекційне - :


ПЕРШЕ КОЛО 2019
1й тур 29.04.2019
1.  Автомобіліст Березівка – ФК Водолага -  5:3
2.  Авангард Мерефа – Трофей Селекційне -  5:0
3.  Надія Пісочин – Пісочинець -  2:2
4.  Комунарець Котляри – Партизан Покотилівка -  1:2
5.  Відродження Коротич – Колос Бабаї -  1:0
6.  СК Безлюдівка – Дербі Люботин -  3:2

2й тур 5.05.2019
7.  ФК Водолага – Дербі Люботин -  3:1
8.  Колос Бабаї – СК Безлюдівка -  1:2
9.  Партизан Покотилівка – Відродження Коротич -  2:1
10.  Пісочинець – Комунарець Котляри -  2:1
11.  Трофей Селекційне – Надія Пісочин -  1:4
12.  Автомобіліст Березівка – Авангард Мерефа -  1:0

3й тур 12.05.2019
13. Авангард Мерефа – ФК Водолага -  3:1
14.  Надія Пісочинець – Автомобіліст Березівка -  0:9
15.  Комунарець Котляри – Трофей Селекційне - 6:4
16.  Відродження Коротич – Пісочинець - 4:3
17.  СК Безлюдівка – Партизан Покотилівка - 1:2
18.  Дербі Люботин – Колос Бабаї - 2:4

4й тур 19.05.2019
19.  ФК Водолага – Колос Бабаї -  3:2
20.  Партизан Покотилівка – Дербі Люботин -  1:1
21.  Пісочинець – СК Безлюдівка -  3:1
22.  Трофей Селекційне – Відродження Коротич - 1:1
23.  Автомобіліст Березівка – Комунарець Котляри - 9:0
24.  Авангард Мерефа – Надія Пісочин - 8:1

5й тур 26.05.2019
25.  Надія Пісочин – ФК Водолага - 3:3
26.  Комунарець Котляри – Авангард Мерефа - 0:2
27.  Відродження Коротич – Автомобіліст Березівка - 0:1
28.  СК Безлюдівка – Трофей Селекційне - 1:2
29.  Дербі Люботин – Пісочинець - 0:3
30.  Колос Бабаї – Партизан - 1:2

6й тур 02.06.2019
31.  ФК Водолага – Партизан Покотилівка - 6:0
32.  Пісочинець – Колос Бабаї – 1:0
33.  Трофей Селекційне – Дербі Люботин - 1:2
34.  Автомобіліст Березівка – СК Безлюдівка - 4:0
35.  Авангард Мерефа – Відродження Коротич - 3:2
36.  Надія Пісочин – Комунарець Котляри - 7:2

7й тур 09.06.2019
37.  Комунарець Котляри – ФК Водолага - 4:3
38.  Відродження Коротич – Надія Пісочин - 5:1
39.  СК Безлюдівка – Авангард Мерефа - 1:1
40.  Дербі Люботин – Автомобіліст Березівка - 0:6
41.  Колос Бабаї – Трофей Селекційне - 5:1
42.  Партизан Покотилівка – Пісочинець - 2:1

8й тур 16.06.2019
43.  ФК Водолага – Пісочинець - 3:0 тех.
44.  Трофей Селекційне – Партизан Покотилівка - 2:1
45.  Автомобіліст Березівка – Колос Бабаї - 8:2
46.  Авангард Мерефа – Дербі Люботин -  3:3
47.  Надія Пісочин – СК Безлюдівка - 5:0
48.  Комунарець Котляри – Відродження Коротич - 1:3

9й тур 23.06.2019
49.  Відродження Коротич – ФК Водолага - 1:1
50. СК Безлюдівка – Комунарець Котляри - 2:3
51.  Дербі Люботин – Надія Пісочин - 5:2
52.  Колос Бабаї – Авангард Мерефа - 1:2
53.  Партизан Покотилівка – Автомобіліст Березівка - 0:3
54.  Пісочинець – Трофей Селекційне - 6:0

10й тур 30.06.2019
55.  ФК Водолага – Трофей Селекційне - 2:0
56.  Автомобіліст Березівка – Пісочинець - 5:1
57.  Авангард Мерефа – Партизан Покотилівка - 3:0
58.  Надія Пісочин – Колос Бабаї - 4:3
59.  Комунарець Котляри – Дербі Люботин - 0:1
60.  Відродження Коротич – СК Безлюдівка - 5:1

11й тур 07.07.2019
61.  СК Безлюдівка – ФК Водолага - 2:0
62.  Дербі Люботин – Відродження Коротич - 0:2
63.  Колос Бабаї – Комунарець Котляри - 4:2
64.  Партизан Покотилівка – Надія Пісочин - 3:1
65.  Пісочинець – Авангард Мерефа - 0:5
66.  Трофей Селекційне – Автомобіліст Березівка - 1:4



 

Результати потурово 2018 року

1й тур 22.04.2018

Автомобіліст Березівка - ФК Хроли — 4:2
Авангард Мерефа - Трофей Селекційне — 7:0
Відродження Коротич - Дербі Люботин — 0:1
Пісочинець - Колос Бабаї — 4:2
Партизан Покотилівка - Комунарець Котляри — 0:1
СК Безлюдівка - Надія Пісочин — 0:2
2й тур 29.04.2018
Трофей Селекційне — Автомобіліст Березівка — 2:7 (в Березівці)
Дербі Дюботин — ФК Хроли — 0:0
Колос Бабаї — Авангард Мерефа — 0:2 (в Мерефі)
Комунарець Котляри — Відродження Коротич- 6:1
Надія Пісочин — Пісочинець — 1:3 (в Березівці)
СК Безлюдівка — Партизан — 2:2

3й тур 6.05.2018
Автомобіліст Березівка – Дербі Люботин – 4:1
Трофей Селекційне – Колос Бабаї – 2:5
ФК Хроли – Комунарець Котляри – 0:2
Авангард Мерефа – Надія Пісочин – 1:0
Відродження Коротич – СК Безлюдівка – 6:1
Пісочинець – Партизан Покотилівка - 2:0

4й тур 13.05.2018
19.  Колос Бабаї - Автомобіліст Березівка – 1:4 (гра в Березівці)
20.  Комунарець Котляри – Дербі Люботин – 2:1
21.  Надія Пісочин – Трофей Селекційне – 5:6
22.  СК Безлюдівка – ФК Хроли – 1:1
23.  Партизан Покотилівка – Авангард Мерефа – 3:1
24.  Пісочинець – Відродження Коротич – 2:1

5й тур 21.05.2018
25. Автомобіліст Березівка – Комунарець Котляри - 5:2
26. Колос Бабаї – Надія Пісочин - 1:4
27. Дербі Люботин – СК Безлюдівка - 1:0
28. Трофей Селекційне – Партизан Покотилівка - 2:2
29. ФК Хроли – Пісочинець - 3:1
30. Авангард Мерефа – Відродження Коротич – 3:0

6й тур 27.05.2018
31. Надія Пісочин – Автомобіліст Березівка - 2:5
32. СК Безлюдівка – Комунарець Котляри - 1:0
33. Партизан Покотилівка – Колос Бабаї - 0:0
34. Пісочинець – Дербі Люботин - 3:3
35. Відродження Коротич – Трофей Селекційне – 3:1
36. Авангард Мерефа – ФК Хроли – 1:0

7й тур 3.06.2018
37. Автомобіліст Березівка – СК Безлюдівка - 5:1
38. Надія Пісочин – Партизан Покотилівка – 6:0
39. Комунарець Котляри – Пісочинець – 7:0
40. Колос Бабаї – Відродження Коротич – 1:2 (гра в Коротичи)
41. Дербі Люботин – Авангард Мерефа – 1:5
42. Трофей Селекційне – ФК Хроли – 2:3

8й тур 10.06.2018
43.  Партизан Покотилівка – Автомобіліст Березівка - 1:8
44.  Пісочинець – СК Безлюдівка - 1:1
45.  Відродження Коротич – Надія Пісочин - 2:2
46.  Авангард Мерефа – Комунарець Котляри - 4:0
47.  ФК Хроли – Колос Бабаї – 0:0
48.  Трофей Селекційне – Дербі Люботин - 2:3

9й тур 17.06.2018
49.  Автомобіліст Березівка – Пісочинець - 7:0
50.  Партизан Покотилівка – Відродження Коротич - 0:6
51.  СК Безлюдівка – Авангард Мерефа - 0:1
52.  Надія Пісочинець – ФК Хроли - 2:4
53.  Комунарець Котляри – Трофей Селекційне - 1:0
54.  Колос Бабаї – Дербі Люботин - 1:1

10й тур 24.06.2018
55. Відродження Коротич – Автомобіліст Березівка - 2:3
56. Авангард Мерефа – Пісочинець – 3:0
57. ФК Хроли – Партизан Покотилівка - 3:1
58. Трофей Селекційне – СК Безлюдівка - 4:3
59. Дербі Люботин – Надія Пісочин - 2:0
60. Колос Бабаї – Комунарець Котляри - 1:2

11й тур 1.07.2018
61.  Автомобіліст Березівка - Авангард Мерефа – 0:2
62.  Відродження Коротич - ФК Хроли – 1:4
63.  Пісочинець - Трофей Селекційне – 5:0
64.  Партизан Покотилівка - Дербі Люботин – 1:2
65.  СК Безлюдівка - Колос Бабаї – 1:3
66.  Надія Пісочин - Комунарець Котляри – 4:1

Друге коло

12й тур 15.07.2018
67.  ФК Хроли – Автомобіліст Березівка -1:1
68.  Трофей Селекційне – Авангард Мерефа – 0:3
69.  Дербі Люботин – Відродження Коротич - перенос
70.  Колос Бабаї – Пісочинець  – 4:1
71.  Комунарець Котляри – Партизан Покотилівка - 4:1
72.  Надія Пісочин – СК Безлюдівка -  0:1

13й тур 22.07.2018
73.  Автомобіліст Березівка - Трофей Селекційне - 4:2
74.  ФК Хроли – Дербі Люботин - 1:1
75.  Авангард Мерефа – Колос Бабаї - 3:0
76.  Відродження Коротич - Комунарець Котляри -  3:2
77.  Пісочинець - Надія Пісочин -  1:4
78.  Партизан Покотилівка - СК Безлюдівка -  1:3

14й тур 29.07.2018
79.  Дербі Люботин - Автомобіліст Березівка – 1:3
80.  Колос Бабаї - Трофей Селекційне - 2:0
81.  Комунарець Котляри - ФК Хроли - 0:0
82.  Надія Пісочин - Авангард Мерефа - 2:1
83.  СК Безлюдівка - Відродження Коротич - 0:0
84.  Партизан Покотилівка – Пісочинець – 2:0

15й тур 5.08.2018
85.  Автомобіліст Березівка – Колос Бабаї - 1:1
86.  Дербі Люботин - Комунарець Котляри - 0:1
87.  Трофей Селекційне - Надія Пісочин - 1:7
88.  ФК Хроли - СК Безлюдівка - 1:2
89.  Авангард Мерефа - Партизан Покотилівка - 6:0
90.  Відродження Коротич – Пісочинець - 4:3

16й тур 12.08.2018
91.  Комунарець Котляри - Автомобіліст Березівка - 0:3
92.  Надія Пісочин - Колос Бабаї - 3:0
93.  СК Безлюдівка - Дербі Люботин - 2:1
94.  Партизан Покотилівка - Трофей Селекційне - 4:1
95.  Пісочинець - ФК Хроли - 4:0
96.  Відродження Коротич - Авангард Мерефа - 2:3

17й тур 19.08.2018
97.  Автомобіліст Березівка - Надія Пісочин – 3:0 тех. неявка
98.  Комунарець Котляри - СК Безлюдівка - 1:6
99.  Колос Бабаї - Партизан Покотилівка - 1:0
100.  Дербі Люботин – Пісочинець - 1:0
101.  Трофей Селекційне - Відродження Коротич - 1:1
102.  ФК Хроли - Авангард Мерефа - 1:1

18й тур 26.08.2018
103.  СК Безлюдівка - Автомобіліст Березівка - 1:3
104.  Партизан Покотилівка - Надія Пісочин - 2:2
105.  Пісочинець - Комунарець Котляри - 0:3 - тех (2:2) протест
106.  Відродження Коротич - Колос Бабаї - 7:2
107.  Авангард Мерефа - Дербі Люботин - 3:1
108.  ФК Хроли - Трофей Селекційне - 0:0

19й тур 2.09.2018
109.  Автомобіліст Березівка - Партизан Покотилівка - 3:0 тех. невиїзд
110.  СК Безлюдівка - Пісочинець - 2:1
111.  Надія Пісочин - Відродження Коротич - 2:2
112.  Комунарець Котляри - Авангард Мерефа - 0:2
113.  Колос Бабаї - ФК Хроли - 0:6
114.  Дербі Люботин - Трофей Селекційне - 1:3

20й тур 9.09.2018
115.  Пісочинець - Автомобіліст Березівка - 0:3 тех. неявка
116.  Відродження Коротич - Партизан Покотилівка - 5:1
117.  Авангард Мерефа - СК Безлюдівка - 1:0
118.  ФК Хроли - Надія Пісочин - 1:3
119.  Трофей Селекційне - Комунарець Котляри - 2:2
120.  Дербі Люботин - Колос Бабаї - 2:0

21й тур 16.09.2018
121.  Автомобіліст Березівка - Відродження Коротич - 7:2
122.  Пісочинець - Авангард Мерефа - 1:0
123.  Партизан Покотилівка - ФК Хроли - 0:3
124.  СК Безлюдівка - Трофей Селекційне - 2:1
125.  Надія Пісочин - Дербі Люботин - 2:0
126.  Комунарець Котляри - Колос Бабаї - 3:1

22й тур 23.09.2018
127.  Авангард Мерефа - Автомобіліст Березівка - 1:2
128.  ФК Хроли - Відродження Коротич - 3:1
129.  Трофей Селекційне - Пісочинець - 3:0 тех. неявка
130.  Дербі Люботин - Партизан Покотилівка - 5:2
131.  Колос Бабаї - СК Безлюдівка - 2:2
132.  Комунарець Котляри - Надія Пісочин - 0:2