1й тур 22.04.2018
1.  Маяк Глибоке - Штурм Циркуни - 7:1
2.  Олександр Липці - Моноліт Елітне - 3:0
3.  Світанок Тернова - СТЕП Р.Тишки - 0:9
4.  Маршал Лук’янці - Нива Липці - 1:0
5.  Престиж Веселе - ФК Мала Рогань - 3:5
6.  Стріла Стрілеча - Факел Кутузівка - 0:1

2й тур 29.04.2018
7.  Моноліт Елітне - Маяк Глибоке - 0:3 (в Будах)
8.  СТЕП Р.Тишки - Штурм Циркуни - 4:0
9.  Нива Липці - Олександр Липці - 2:2 (в Глибокому)
10.  Мала Рогань - Світанок Тернова - 16:0 (на “Востокє”)
11.  Факел Кутузівка - Маршал Лук’янці - 2:1
12.  Стріла Стрілеча - Престиж Веселе - 1:0

3й тур 06.05.2018
13.  Маяк Глибоке – СТЕП Р.Тишки – 2:2
14.  Моноліт Елітне – Нива Липці – 6:2
15.  Штурм Циркуни – Мала Рогань – 1:2
16.  Олександр Липці – Факел Кутузівка – 2:4
17.  Світанок Тернова – Стріла Стрілеча - 0:3 тех.
18.  Маршал Лук’янці – Престиж Веселе – 1:2

4й тур 13.05.2018
19.  Нива Липці – Маяк Глибоке – 0:5 (гра в Глибокому)
20.  ФК Мала Рогань – СТЕП Р.Тишки – 0:5
21.  Факел Кутузівка – Моноліт Елітне – 2:6
22.  Стріла Стрілеча – Штурм Циркуни – 3:3
23.  Престиж Веселе – Олександр Липці – 1:7
24.  Маршал Лук’янці – Світанок Тернова – 3:0 тех. (невиїзд Тернової)

5й тур 21.05.2018
25. Маяк Глибоке – ФК Мала Рогань - 7:1
26. Нива Липці – Факел Кутузівка - 0:5
27. СТЕП Р.Тишки – Стріла Стрілеча - 4:2
28. Моноліт Елітне – Престиж Веселе - 6:2
29. Штурм Циркуни – Маршал Лук’янці - 1:1

6й тур 27.05.2018
30. Факел Кутузівка – Маяк Глибоке - 0:3
31. Стріла Стрілеча – ФК Мала Рогань - 0:4
32. Престиж Веселе – Нива Липці - 0:8
33. Маршал Лук’янці – СТЕП Р.Тишки - 0:3
34. Олександр Липці – Штурм Циркуни - 2:0

7й тур 03.06.2018
35. Маяк Глибоке - Стріла Стрілеча – 8:1
36. Факел Циркуни – Престиж Веселе – 4:1
37. ФК Мала Рогань – Маршал Лук’янці – 1:2
38. СТЕП Р.Тишки – Олександр Липці – 3:2
39. Моноліт Елітне- Штурм Циркуни – 2:0
ФК Нива - вихідний

8й тур 10.06.2018
40.  Престиж Веселее – Маяк Глибоке - 1:4
41.  Маршал Лук’янці – Стріла Стрілеча - 3:0
42.  Олександр Липці – ФК Мала Рогань - 0:1
43.  Штурм Циркуни – Нива Липці - 0:3
44.  Моноліт Елітне – СТЕП Р.Тишки - 1:3

9й тур 17.06.2018
45.  Маяк Глибоке – Маршал Лук’янці - 4:1
46.  Стріла Стрілеча – Олександр Липці - 1:1
47.  Факел Кутузівка – Штурм Циркуни - 2:1
48.  ФК Мала Рогань – Моноліт Елітне - 3:5
49.  Нива Липці – СТЕП Р.Тишки - 0:1

10й тур 24.06.2018
50. Олександр Липці – Маршал Лук’янці - 2:1
51. Штурм Циркуни – Престиж Веселе - 2:1
52. Моноліт Елітне – Стріла Стрілеча - 7:0
53. СТЕП Р.Тишки – Факел Кутузівка - 3:0
54. Нива Липці – ФК Мала Рогань - 3:4
11й тур 1.07.2018
55.  Маяк Глибоке - Олександр Липці – 2:1
56.  Маршал Лук’янці - Моноліт Елітне – 1:4
57.  Престиж Веселе - СТЕП Р.Тишки – 0:3 техн.неявка
58.  Стріла Стрілеча - Нива Липці – 0:0
59.  Факел Кутузівка - ФК Мала Рогань – 0:1

12й тур 15.07.2018
60.  Штурм Циркуни – Маяк Глибоке – 0:5
61.  Моноліт Елітне – Олександр - 4:1
62.  Нива Липці – Маршал Лук’янці – 1:0
63.  ФК Мала Рогань - Престиж -12:1
64.  Факел Кутузівка - Стріла - 2:2

13й тур 22.07.2018
65.  Маяк Глибоке – Моноліт Елітне - 6:3
66.  Штурм Циркуни – СТЕП Р.Тишки -  0:2
67.  Олександр Липці – Нива Липці -  3:0
68.  Маршал Лук’янці – Факел Кутузівка -  2:0
69.  Престиж Веселе – Стріла Стрілеча -  1:1

14й тур 29.07.2018
70.  СТЕП Р.Тишки - Маяк Глибоке - 2:1
71.  Нива Липці - Моноліт Елітне - 1:4
72.  ФК Мала Рогань - Штурм Циркуни - 7:1
73.  Факел Кутузівка - Олександр Липці – 0:3 тех.
74.  Престиж Веселе - Маршал Лук’янці - 3:3

15й тур 5.08.2018
75.  Маяк Глибоке - Нива Липці - 5:0
76.  СТЕП Р.Тишки - ФК Мала Рогань - 1:0
77.  Моноліт Елітне - Факел Кутузівка - 4:0
78.  Штурм Циркуни - Стріла Стрілеча - 3:1
79.  Олександр Липці - Престиж Веселе - 4:1
Маршал Лук’янці – вихідний

16й тур 12.08.2018
80.  ФК Мала Рогань - Маяк Глибоке - 2:8
81.  Факел Кутузівка - Нива Липці - 0:3
82.  Стріла Стрілеча - СТЕП Р.Тишки - 1:3
83.  Престиж Веселе - Моноліт Елітне - 3:10
84.  Маршал Лук’янці - Штурм Циркуни - 0:0
Олександр Липці – вихідний

17й тур 19.08.2018
85.  Маяк Глибоке - Факел Кутузівка - 3:0  тех.неявка
86.  ФК Мала Рогань - Стріла Стрілеча - 8:3
87.  Нива Липці - Престиж Веселе - 1:2
88.  СТЕП Р.Тишки - Маршал Лук’янці - 3:0
89.  Штурм Циркуни - Олександр Липці - 1:2
Моноліт Елітне - вихідний

17й тур 26.08.2018
90.  Стріла Стрілеча - Маяк Глибоке - 0:3 тех.
91.  Престиж Веселе - Факел Кутузівка - 4:2
92.  Маршал Лук’янці - ФК Мала Рогань - 0:0
93.  Олександр Липці - СТЕП Р.Тишки - 3:1
94.  Штурм Циркуни - Моноліт Елітне - 0:3
Нива Липці – вихідний

19й тур 2.09.2018
95.  Маяк Глибоке - Престиж Веселе - 3:1
96.  Стріла Стрілеча - Маршал Лук’янці - 1:0
97.  ФК Мала Рогань - Олександр Липці - 3:6
98.  Нива Липці - Штурм Циркуни - 5:1
199.  СТЕП Р.Тишки - Моноліт Елітне - 3:1
Факел Кутузівка - вихідний

20й тур 9.09.2018
100.  Маршал Лук’янці - Маяк Глибоке - 0:3 тех. неявка
101.  Олександр Липці - Стріла Стрілеча - 6:1
102.  Штурм Циркуни - Факел Кутузівка - 2:0
103.  Моноліт Елітне - ФК Мала Рогань - 3:1
104.  СТЕП Р.Тишки - Нива Липці - 5:1
Престиж Веселе - вихідний

21й тур 16.09.2018
105.  Маршал Лук’янці - Олександр Липці - 1:4
106.  Престиж Веселе - Штурм Циркуни - 2:1
107.  Стріла Стрілеча - Моноліт Елітне - 3:0 тех. невиїзд
108.  Факел Кутузівка - СТЕП Р.Тишки - 2:2
109.  ФК Мала Рогань - Нива Липці - 3:0
Маяк Глибоке - вихідний

22й тур 23.09.2018
110.  Олександр Липці - Маяк Глибоке - 3:3
111.  Моноліт Елітне - Маршал Лук’янці - 1:0
112.  СТЕП Р.Тишки - Престиж Веселе - 4:2
113.  Нива Липці - Стріла Стрілеча - 0:3
114.  ФК Мала Рогань - Факел Кутузівка - 2:1
Штурм Циркуни - вихідний