Мереф’янскі розстановки - Мерефа вчора стала центром подій, три матчі в Мерефі в один день розподіляли турнірні очки на вагу золота і вверху і внизу таблиці. Керівництво ФК "Автомобіліст" приїхало за три години до свого матчу спостерігати як "Авангард-1", що є арифметичним лідером таблиці, вибив з Котлярів всі три очки у дуже спекотній боротьбі з мінімальною перевагою- 1:0.
На 18-му годину "Автомобіліст" стягнув у Мерефу усю важку артилерію і мобілізував максимально всі моральні ресурси щоб не зазнати ляпаса у матчі з другим "Авангард-2", щоб після догравання перенесенного матчу відтиснити "Авангард-1" с першого місця завдяки різниці м’ячів. І це їм вдалося - вони перемогли другий "Авангард" з рахунком 3:0. 
А найкраща епічна битва туру, напевно навидовищниший матч туру видав ФК "Трофей" у Селекційному. Вибір був зроблений вірний, коли присутність на матчі "Трофей" - "Дербі" обміняли замість перегляду епічного матчу "Металіста1925" з "Дніпром", що проходив у ці хвилини у Дніпрі. Це був один з найазартніших матчів чемпіонату, що зібрав 10% (десят відсотків!!!) населення Селекційного на підтримку Свого Клубу. Футбольні волонтери Селекційного здивували ідеальною міловою розміткою поля, розміткою, що у цей день напевно була найкраща у всьому районі. Найкращя розмітка по якості матеріалу та "ідеальній геометрії як на Уемблі". Жарт був би веселий, як що б Трофеївців не підвела би їх обмеженість ресурсів. На розмітку та розбудову роздягальні з гаражних щітів волонтерских сил вистачає, а ось на рекострукцію газону -вже ні. Отож за відсутності можливості замовити каток для трамбування або іншу техніку - в одному із моментів мяч зрадницьки відскчив від ямки мимо рук вороторя. Абсолютно випадковий відскок "легкого" м’яча зобов’язав "Трофей" весь час атакувати, а "Дербі" відбиватись. Але 0:1 так і залишилось. І тепер поглядаючи на турнірну таблицю Півдня - очікуємо неймовірно видовищної інтриги футбольної осіні нашого району.

Дивує атмосфера селища Селекційне. Це приклад того, як футбол у громадах селищного типу є соціально значущим фактором. Навколо відбудови стадіону у позаминулому році згуртувалося ціла команда соціально активних людей. Футбольні волонтери без допомоги бюджетних грошей, без матеріальної допомоги від влади зробили Футбольній клуб з ДИТЯЧОЮ СЕКЦІЄЮ з нуля, власноруч відродили футбольне поле і вперто продовжують "розбуловувати інфраструктуру". СЕЛЕКЦІЙНЕ СЕРЕД РЕКОРТСМЕНІВ ПО ВІДВІДУВАНОСТІ У РАЙОНІ - Кожен 10-й а фактично кожен 8й діездатний мешканець приходить на футболні матчі "Трофея" - Це, образно кажучи, неймовірна цифра! Це дуже великий відсоток відвідуваності. І навіть арифметично більше ніж в Хорошевому, Покотилівці, Безлюдівці та в деяких інших селищах

Громада Селекційного вперто продовжує розбудовувати інфраструктуру і робить це виключно народними силами! Хтось може необачливо посміхнеться з тієї "народної архітектури" -але сумуйте з того,
шо в половині стадіонів району нема нічого подібного - НЕМА!
А в Селекційному є! Є справжні ознаки справжнього стадіону!