По висновкам комісії з проведення змагань Виконкомом встановлено, що ФК «Моноліт» Елітне не пройшов переатестацію, і представник команди не виконав у десятиденний термін приведення в порядок заявочної документації, згідно вимоги засідання Виконкому від 25.07.2017.

Надана документація не задовольнила вимоги Виконкому та комісії з проведення змагань, а відсутність печатки місцевого органу самоврядування, котрий надавав гарантійного листа і зазначення незрозумілого прізвища відповідальної особи замість прізвища голови Куліничівської сільради Романова, взагалі визвала юридично обґрунтоване занепокоєння. Деякі бланки з прізвищами були взагалі надані ті ж самі, зі слідами намагань щось покреслити або виправити.

Була озвучена спільна думка, що ця та інша недбалість зі сторони представника команди «Моноліт» Іваненка Максима є виказом неповаги до організаторів змагань і дискредитує Федерацію, є викликом презирства до намагань Федерації навести лад у організаційних справах, з урахуванням того, що членами Виконкому Федерації Футболу є поважні держслужбовці на керівних посадах і депутати райради. Подібна недбалість, що набуває розголос, дискредитує авторитет людей влади та депутатського корпусу, причетного до розвитку футбольної сфери району, як соціально значущого фактора громад.

Примітка – членами Виконкому Федерації Футболу Харківського району є заступник Голови ХРДА Казаков О.Є., Мереф’янський міський голова Сітов В.І., Голова Глибоківської Селищної ради Кудіков Ю.М.,  Нечипоренко О.С., депутат райради, голова комісії ХРДА, що курує розвиток спорту в районі, людина, що керувала підготовкою Харківщини до Євро2012. З огляду на соціальну значущість футболу та авторитетність людей пов’язаних з футбольною сферою Харківського району, футбольне керівництво вирішило надалі всім клубам і на майбутній чемпіонат посилити дисциплінарні покарання, та підвищити рівень вимог на наступний сезон.

(Деякі рішення вже на наступний сезон прийнято – ввести обов’язкове страхування, як в чемпіонаті області, і надавати індивідуальні страхові договори оригіналами при заявці гравців, поліси, по яким до речи буде звірятися адреса прописки гравця, щоб запобігти художніх шахрайств зі ксерокопіями паспортів громадянина).

По вищевказаної критичної інформації щодо команди «Моноліт» Елітне були зроблені висновки на основі розслідування заявки гравців комісією з проведення змагань. Висновки комісії – додаються. Враховуючи резонанс та розголос проблем навіть серед вболівальників (у випадку перед матчем в Глибокому, наприклад) вирішено максимально застосувати санкції, що оговорені в Положенні про змагання.

Виконкомом від 22.08.2017 одноголосно вирішено у зв’язку з порушенням пункту 18.8 Положення про змагання, зарахувати поразки команді «Моноліт» згідно пункту 18.8 Положення про змагання в наступних матчах і урахувати в турнірну таблицю наступні результати.

Гра № 54, що відбулася 4.06 між командами «Світанок» - «Моноліт» зарахувати в турнірну таблицю результат 3:0 замість 1:4.

№83 / 2.07 «Моноліт» - «Престиж» - 0:3 (4:2)

№90 / 9.07 «Стріла» - «Моноліт» - 3:0  (1:3)

№93 / 16.07 «Юніор Гамборг» - «Моноліт» - 3:0  (2:4)

№100 / 23.07 «Моноліт» - «Факел» Циркуни – 0:3 (4:0)

№108 / 30.07 «Факел» Кутузівка – «Моноліт» - 3:0  (0:4)

№115 / 6.08  «Моноліт» - «Маршал» - 0:3  (5:3)

№123 / 13.08 «Хролі» - «Моноліт» - 3:0 (1:5)

Таким чином турнірна таблиця набуває наступний вигляд: