24.08.2017 у м. Люботин в День Незалежності України відбувся фан-турнір серед ультрасів, фанатів та вболівальників клубів, що виступають у першості Харківського району.


Шість угрупувань ультрасів та вболівальників команд Харківського району були запрошені на турнір з призами та чоловічими ласощами від Люботинського футбольного ресторану-пабу «Дербі» з ініціативи його директора Нечипоренко Антона.
Доїхали до турніру найорганізованіше та найчисленне в цьому році угрупування вболівальників з Хролів, бригада молоді «Авангард-ультрас» з Мерефи та місцеві Люботин-Ультрас та фан-клуб ФК «Дербі» Люботин, який виявляється має власних вболівальників, тому що «Дербі» складається виключно принципово з місцевих, за котрих вболівати на їх матчі приходять десятки друзів та родичів. «Ультрас-Буди» в останню мить не зібрались складом тому що в лідера виникли сімейні обставини, а інший активіст розбив ногу.
Хорошеве знову по нехорошому відрізнилось. Впертий принцип посилати все і вся геть у вирішенні проблем вже довела Хорошевський стадіон до мерзоти захаращення, довела хорошевський футбол до повного бойкоту матчів місцевого клубу з боку вболівальників і до руйнування інфраструктури. Ультрас-Хорошеве гучно посварилось з керівництвом клубу и тихо зневажає голову сільради, і в даному випадку це зовсім не робить вболівальникам честі, навіть якщо зауваження до керівництва є і об’єктивні. Але самі ультрас Хорошеве вирізнились своєю безладністю що небудь зробити окрім матюків, бо не бажають зробити перший крок до вирішення проблем і почати на сам перед з себе. Розчаровує те, ще це вже не хлопці – а це повноцінні чоловіки післяармійського віку. І це неприємно, коли захисники батьківщини, чоловіки, що повинні бути надією для країни та для громади напевно тільки здатні талановито уникати відповідальності. Вони проігнорували навіть заклик зібратися з побратимами на фан-турнір, який фактично був патріотично-виховною подією під патріотичними гаслами для всієї футбольної спільноти району.
Слід зазначити, що мотивації для вболівальників додає добра організація самого чемпіонату та Кубку з боку Федерації Футболу Харківського району. Рівень организації та пропаганди помітно виріс за останні два роки з приходом нового складу Федерації під керівництвом Кудікова Ю.М. і це не могло не знайти відгук в серцях ентузіастів. Тобто процесс розвитку районного Футболу почався дійсно з голови.
Хроли – виявились найорганізованішою та найчисленнішою в цьому році угрупуванням вболівальників в чемпіонаті Харківського району. У турнірі вони перемогли заслуговано, показавши справжню футбольну майстерність! Команда дивовижно гармонічно складалася з юнаків та двох чоловіків «ветеранського віку» та їх чарівних вболівальниць! Рівень технічної та фізичної підготовки юнаків з Хролів дозволив перегравати у епізодах навіть більш дорослу команду «Дербі-фан» у фіналі. А «ветерани» дали такого жару, що відставати юнакам було б соромно, особливо під пильним жіночим оком з трибун.
Звістки про дружній колектив та футбольний ентузіазм Хролів дивували, як і дивувала би класна гра їх мініфутбольної команди, але я все зрозумів, коли в рамках програми «відрядження до команди» 23 серпня був в Хролях на фінальному турнірі чемпіонату села Хроли !!!
Це був шок! Село у дві з половиною тисячі мешканців проводить власний чемпіонат! (У міні-футбольному форматі). Тут все на вищому рівні, бо фактично це мікрорайон з дев’ятиповерхівками в 15 хвилинах від метро на околиці мегаполісу. Але атмосфера тут своя, в котрій збереглася народна щирість без «городськіх понтів» та традиційна для українського села комунікативність громади в оточенні дивовижної природи.
Хроли виявились зразком організації здорового образу життя громади для всього Харківського району! А своїм чемпіонатом «утерли носа» навіть містам та великим селищам району, де нічого не робиться подібного!
Все літо по вечорам робочих днів грався груповий турнір в якому брали участь 8 команд, розділених по домам та вулицям! А по неділям після сімейних справ «все село» дружньо йде на «великий» футбол – на матчі чемпіонату району, палко вболівати за ФК «Хроли».
Мотивація у населення Хролів до здорового способу життя та соціальної активності громади тепер є ще й від того, що Хроли увійшли до Роганської об’єднаної громади, де завідуючим «культурно-спортивним сектором» став Шамрай Андрій – один з найкращих ентузіастів районного спорту, котрий відразу розробив програму підтримки та розвитку народного футболу. Пощастило громаді і з «народним тренером», що і здійснив особисто проект селищного чемпіонату – це старший ФК «Хроли» - Маркін Валерій.
Урочисте нагородження призерів чемпіонату Хролів проводив особисто Голова Роганської громади Шевченко Федір Степанович в урочистій обстановці під час святкування Дня села у приміщенні клубу! В присутності сотень людей з урочистими промовами і словами вдячності від керівництва!
А у вас в селищі хоч раз футболістів запросили на урочистості до клубу?
Хроли рулять!!!
Але на жаль Хроли грають свій чемпіонат тупо на колишній клумбі сільського парку (!??).
.... І кажуть, що грали би цілорічно по вечорам після роботи, як би площадка була би з освітленням. А ще й було б ліпше якби площадка була би з покриттям і розташовувались би біля центрального майданчику села.