«МАЯК» ГЛИБОКЕ – володар Кубку Харківського району.
24 серпня у Суперфінальному матчі "Маяк" у статусі володаря Кубку Північної конференції обіграв володаря Кубку Південної конференції ФК "Авангард-1" Мерефа з рахунком 3:0. Матч відбувся в Люботині і залишив чудові враження по рівню підготовки стадіону, що гідний примати і матчі національного рівня. Завдяки зусиллям керівництва Федерації Футболу Харківського району також гарні враження справив сам кубковий турнір, котрий видався напевно найцікавішим та найорганізованішим за все минуле десятиріччя!

Рівень уваги до кубкових змагань так і до самого чемпіонату суттєво підвищився з боку керівництва громад та рад. Фінали Кубків конференцій привернули навіть особисту увагу керівництва райради та райдержадміністрації. Все це сталося завдяки мудрим рішенням та новому баченню районного футболу з боку Виконкому Федерації. Завдяки талановитому керівництву особисто Голови районної Федерації Кудікова Юрія Миколайовича були впровадженні ефективні важелі адміністрування процесу. В наслідок чого турнір відбувся на високому рівні, в якому зіграли 29 із 30 команд лише з однією відмовою від «дебютанта» чемпіонату – команди із селища Буди. Буди – котрі декілька сезонів були відсутні в першості, котрі умудряються маючи найкращий стадіон в районі після Люботинського регулярно коїти собі внутрішні негаразди, що зі сторони виглядає досить абсурдно. «Маркетингова фішка» з подачі особисто Кудікова Ю.М. про розподіл команд на дві рівнозначні конференції спрацювала на «всі сто». Чемпіонат і Кубок став цікавіший вдвічі для гравців і вболівальників. Замість одного фіналу, як це було завжди, тепер три рівнозначних за мотивацією фіналу. Замість одного чемпіона тепер з таким же азартом гравців та вболівальників команди борються за титули в географічних конференціях а потім ще й за титул абсолютного чемпіона району. Мотивації вдвічі більше! Азарту вдвічі більше, цікавості вболівальників вдвічі більше, авторитету для громад від перемог своїх клубів – вдвічі більше. Що найменше вдвічі краще – таке враження від діяльності районної Федерації Футболу в цьому складі. Районний футбол повертає собі статус значущості для громад.

На матч було організовано приїзд вболівальників з Мерефи та Глибокого. Мерефа приїхала двома маршрутками, а Глибоке разом з командою приїхало автоколоною на величезному 50-містному «Мерседесі» та автомобілями з усього північного напрямку. Були особисто присутні Мереф’янський міський голова Сітов В.І. та Голова Глибоківської сільської ради Кудіков Ю.М. В Інтернеті новини про результат суперфіналу набрали тисячі переглядів по всім ресурсам.

Гра була майже рівною, перевага індивідуальної майстерності помітна була у футболістів «Маяка», котрі мали досвід виступів національного рівня. Мерефа менш зірковим складом, що складається повністю з місцевих, дала гідний бій, і рахунок 0:3 ніяк не говорить про перевагу «Маяка» в три рази. Просто мереф’янам не пощастило в одному епізоді, як то кажуть коментарі, гол не обов’язково було пропускати, це привело до нервовості, в наслідок котрої захисник «Авангарду» не розрахував підкат і влучив у ногу суперника в межах карного майданчику. Третій гол був забитий з пенальті. Голи забили Солоп Олексій і два Голушков Віталій. Про рівень команди Мерефи можна сказати хоча б те, що зараз завдяки тренерській майстерності Даннікова А.А. та старанням президента клубку Дейнеко Сергія команда очолює турнірну таблицю Південної конференції.

Свято вдалося, красивий відчайдушний футбол з гоміном та ґвалтом сотень вболівальників на трибунах, з візуалкою від ультрасів на красивому стадіоні створило атмосферу футбольного матчу не гірш ніж в других лігах національної першості. Свято вдалося завдяки великим серцям сім’ї Нечипоренко. Всім відомо, що існування такого стадіону в Люботині то є заслуга Олександра Сергійовича. Його син Нечипоренко Антон теж гідно долучився до справ батька. В цьому сезоні в Люботині з’явився другий клуб під назвою «Дербі» під спонсорством Антона. «Дербі» - це назва «найфутбольнішого» в районі ресторану-пабу, що розташован біля Люботинського стадіону який очолює Нечипоренко Антон. 
Саме під генеральним спонсорством ресторану «Дербі-паб» було проведено зранку перед суперфіналом перший в районі фан-турнір фанатів команд першості Харківського району. На міні-футбольний майданчик зранку з’їхались команди вболівальників з Хролів, з Мерефи. З Люботина були фанати СК «Люботин» та ФК «Дербі», котрий виявляється теж має власних фанатів. ФК «Дербі» складається виключно з мешканців Люботина, тому саме на його матчі приходять десятки родичів та друзів футболістів. 
В запеклій боротьбі турнір виграли фанати ФК «Хролі». Нечипоренко Антон від «Дербі-пабу» організував смачні чоловічі ласощі и призи переможцям та призерам. 
Дякуємо Люботину за добре організоване свято.