21 жовтня 2017 року відбувся фінальний Кубку, присвяченого імені Юрія Тарасова. Фінал відбувся на тому самому стадіону, де Юрій Тарасов зробив свої перші удари по воротам суперника в офіційних матчах, коли перед заявкою у Бабаївський «Колос», декілька раз виходив на поле у складі команди Липців.

фоторепортаж Криветченко Сергія

Промову до учасників змагань має Заступник голови Харківської районної ради Рожанський Віталій Анатолійович.У Кубку Тарасова приймали участь всі ті команди, які не потрапили у Суперфінал, зайнявши у Північній конференції місця з 5 по 14-те. «Юніор-Гамборг», посівши 4-е місце грає у Суперфіналі з кращими командами Південної конференції, тому що «Маяк» Глибоке замість участі у Суперфіналі району приймає участь в обласних змаганнях між чемпіонами районів Харківської області.

У фінальному матчі Кубку Тарасова Федерації Футболу Харківського району зійшлись у двобої «Світанок» Тернова та «Маршал» Лук’янці, які своїм азартом та наснагою подарували вболівальникам враження та моральне задоволення краще ніж навіть від матчу збірної країни. У рівній битві при рахунку 1:1, на останніх хвилинах Лук’янціям пощастило довести один з моментів до переможного голу – 2:1. Свято Футболу вдалося на славу