Люботин – чемпіон Харківського району 2017 року! 26 листопада – великий футбольний день району, який підсумково засвідчив високий рівень організації змагань під егідою районної Федерації футболу.  Перед додатковим вирішальним «Золотим матчем» було вирішено провести нагородження команд призерів, кращих гравців, арбітрів, діячів. На цю гру з’їхались команди і представники з усього району. У нагородженні разом з головою Федерації Футболу Харківського району Кудіковим Ю.М. приймали участь Голова держадміністрації Райна Ю.І., заступник Голови райради Казаков Олег Євгенійович, заступник голови   райадміністрації  Малишева О.В.

Про всі урочистості цього дня стаття вище, а зараз про саму гру. Чемпіон Харківського району 2016 року «Маяк» з Глибокого представляв Харківський район у Кубку чемпіонів районів Харківської області, тому у Суперфінальному турнірі участі не мав. Статус найсильнішого клубу у груповому турнірі команди СК «Люботин» та «Автомобіліст» Березівка вияснити не спромоглися, набравши однакову кількість очок. Все вирішувалось у додатковому матчі, котрий проводився в селищі Буди. Березівці мали деяку ігрову перевагу у першому таймі і цілком логічно та заслуговано на 41-й хвилині відкрили рахунок. Красиву комбінацію по лівому флангу  з подачею до воротарського майданчика красиво і професійно завершив Чигбо.

Після перерви люботинці «перегнули» сценарій у свій бік. Ця гра мала особисте значення  для Нечипоренко Олександра Сергійовича, котрий цієї осені пережив трагедії у справах і у родині. Люботинці вирішили, що заради свого керівника цю гру не можна програвати. Максимальна відповідальність у кожному ігровому епізоді, намагання вижати максимальної нагоди з кожного протистояння привели до декількох технічних помилок Березівців, дві з котрих сталися біля власного карного майданчику. Храбров Олександр забив обидва голи на 65-й та 75-й хвилині зі штрафних ударів прямим влучанням.

Кінцівку матчу люботинці теж провели максимально відповідально у кожній тактико-технічній дії і втримали переможний рахунок. «Автомобіліст» тільки і зміг зробити, щоб спаплюжити наприкінець це свято футболу, перекресливши всі старання свого президенту Міщаненко В.В., котрий фактично був організатором матчу разом з Будянским керівництвом стадіону. Члени Виконкому Федерації навіть провели оперативну нараду, з приводу того, щоб на наступний сезон проти «Автомобіліста» застосувати дисциплінарні або турнірні санкції за відмову березівців приймати участь у нагородженні. Вони пішли у роздягальню, залишивши свого президента майже насамоті з декількома запасними гравцями примати срібні нагороди. Але це для Люботина настрій не зіпсувало. Настою додав Мирон Маркевич, котрий зателефонував відразу після фінального свистка і таким чином перший встиг поздоровити Нечипоренко О.С. і весь Люботин з перемогою. Вітання та шана Люботинському клубові!