Команда Малої Рогані пробилася у фінал зимового чемпіонату Харкова!

Склад зимового турніру був досить сильний. В ньому брали участь кращі команди чемпіонату міста, з деякими гравцями, що виступають і на першість області, і декілька сильних команд з чемпіонату Харківського району, що посідають у своїй першості місця у верхній половині турнірної таблиці.
Фінальна гра відбудеться о 12й на стадіоні «Схід», суперник – «ДКІ-Хладік», клуб, що колись теж грав багато сезонів у першості Харківського району, базуючись в Будах. До речі о 10-30  в матчі за третє місце зіграє інша команда з  Харківського району – «Авангард» з Мерефи.
Після перемоги у напівфіналі Малороганці вирушили на стадіон «Металіст», підтримати команду своїх ветеранів.
Ветерани Малої Рогані у цей же день несподівано стали переможцями «Меморіалу Резенкіна» у віковій категорії 45-55 років! І це при тому, що в командах суперниках грали «зірки» з професійною футбольною біографією.
Славні футбольні традиції Малої Рогані стабільно підтримуються і передаються з покоління в покоління. Може футбольні боги і благоволять цьому селищу, але все пояснимо дуже матеріально – це результати  наполегливої цілеспрямованої діяльності місцевої влади, котра здійснює реальне покращення.
Покращення благоустрою  селища у всіх сферах: в будинку культури, в суспільних об’єктах, в газонах,  вимощених тротуарах, в скверах. А тепер, ще й стадіон. На нараді футбольного керівництва району Голова селищної ради Зінов’єв  М.В. оголосив, що у першому півріччі стадіон …закривається, закривається на благоустрій газону.
Сподіваємось тепер, що Мала Рогань і по закінченні сезону стане фаворитом Харківського району і у благоустрої футбольної інфраструктури і у турнірних покажчиках.