Шановні колеги!

Наше звернення стосується тих, хто причетний до розвитку футболу в районі.

Для забезпечення успіху в цій справі особливо важливу роль покликані відігравати федерації футболу, футбольні клуби, команди, арбітри, інспектори та вболівальники.

Ось чому ми просимо Вас підтримати звернення ФФХР:

  • До футболістів – грати без грубих порушень, поважати суперників і не сперечатися з арбітрами, не вживати нецензурні лайки.
  • До тренерів – менше впливати на своїх гравців для того, щоб ті доводили арбітрів до меж терпіння.
  • До вболівальників – радіти футболу без нецензурної лайки, насильства на стадіоні або за його межами.
  • До офіційних осіб районних футбольних клубів (команд) – пам’ятати про обов’язок діяти з почуттям відповідальності і справедливості, прогрес залежить від Вас.
  • До виконавчих органів влади – футбол не просто спортивна гра № 1у світі, це пропаганда здорового способу життя та проведення спортивно-масового дозвілля жителів Харківського району.
  • До засобів масової інформації – звеличувати вчинки в суто спортивному дусі і засуджувати агресію, вести агітацію за здоровий спосіб життя.

Це звернення передусім стосується арбітрів, які покликані об’єктивно трактувати Правила гри у футбол у разі допущення брудної гри, з усією суворістю, швидко і ефективно прийняти міри, щоб захистити футбол та зберегти його видовищність, як для гравців так і для глядачів.

Футбольним уболівальникам і учасникам створити необхідні умови для безпеки та комфорту на стадіонах, футбольних полях під час гри.

Керівникам футбольних клубів не фальсифікувати документи при заявці гравців.  ФФХР засуджує подібні обманні дії, що є порушенням духу та принципів чесної гри.

Футбол буде, як і раніше користуватися визнанням, якщо залишиться привабливим і справедливим. Ми не зможемо дозволити нашому футболу стати жертвою дедалі зростаючої агресивності у суспільстві.

ФФХР упевнена, що можна розраховувати на Вашу підтримку в тому, щоб у новому тисячолітті футбол став ще прекраснішим, ніж раніше.

Будемо вдячні Вам

за Вашу активну підтримку цього звернення

З повагою

Федерація футболу Харківського району