Индекс материала
Впевнена перемога Харківського району!
1
Страница 3
Все страницы

15 квітня відбулися матчі Кубку Виклику між кращими командами чемпіонатів Харківського та Дергачівськго районів. Це був феєричний день, незважаючи на товариський характер поєдинків формату передсезонних контрольних матчів. Але, здається, з такого формату цей Кубок з наступного року може перетворитися на культову подію початку кожного сезону. Такий був рівень емоцій, мотивації та ще й з інтригою рівня на кшталт фіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль – Мілан 2005 року!
А захоплення від щирого самовідданого футболу було таке, що всі, хто проґавив час на суботньому матчі «грандів» прем’єр ліги на «Металісті» сказали. Оце так сьогодні справжній футбол! Хоч душу після вчорашньої нудоти відвели!
Це не тільки футбольна перемога – це перемога багатьох людей, що непомітно стоїть за розвитком спорту, фізичної культури, виховання здорової патріотичної нації. Це результати спільних зусиль Федерації з районним відділом у справах молоді та спорту та районним спорткомітетом. Це результати кропіткого співробітництва голови Федерації Футболу Харківського району Кудікова Юрія Миколайовича з головами селищних рад, депутатами та керівництвом району.
Це досягнення Харківської районної ради та районної держадміністрації, підтримку керівництва котрих ми відчували і на футбольному полі. Гравці дійсно билися за честь району, за наш герб, заради розвитку соціально-фізкультурної інфраструктури.