2 червня у с. Стрілеча під егідою Федерації футболу Харківського району та за сприянням депутата райради Подорожного О.І.  у щорічному турнірі прийняли участь 7 команд юнаків 2002-2003 років народження: зі Стрілечого, Глибокого, Циркунів, Лук’янців, Веселого, Руських Тишків та Липців. Безпосередню організацію заходу взяв на себе Чучук Валентин – тренер місцевої команди.
Турнір пройшов з високим рівнем організації та душевного піднесення як дітей так і дорослих, можна сказати, що свято торкнулося сердець усіх вікових категорій!
По закінченні всі команди учасниці отримали солодкі призи, футбольні м’ячі, та куштування смачної ексклюзивної каші, яку так неймовірно можуть готувати тільки стрілечанські господині.
Переможцями стала команда  юнаків «Старт» Веселе обігравши у фіналі Руськи Тишки. У матчі за трете місце   «Факел» Циркуни переміг господарів.