15 серпня відбувся фінал Кубку Північної Конференції Харківського району. На стадіоні Глибокого за трофей боролись «СТЕП» з Руських Тишків та ФК «Мала Рогань».
Цей фінал став особливою подією у соціальному житті району та місцевої громади. Федерація футболу Харківського району провела кубковий турнір і сам захід з організацією фінального матчу на найвищому рівні. Окрема подяка за спортивне свято та технічне забезпечення президенту місцевого клубу «Маяк», голові місцевої сільської ради Кудікову Юрію Миколайовичу.
На відкритті фіналу, після виконання  державного гімну, Кудіков Юрій Миколайович як голова Федерації Футболу Харківського району передав слово голові Харківської районної ради
Литвиненко Максиму Владиславовичу.
Також був присутній Заступник голови  Харківської районної ради
Казаков Олег Євгенійович.
На матчі також були присутні депутати Харківської районної ради Нечипоренко О.С., Подорожний О.М., Бадалов Х.М., Міщаненко В.В.
Звісно на цю подію приїхали голова Циркунівської ОТГ Сікаленко М.В., та Малороганський сільський голова Зінов`єв М.В., А також приїхали голови з навколишніх селищ, Липецький сільський голова Федоренко О.І., та Лук’янцівський  сільський голова Вендін В.В.

Атмосферу свята створили чисельні групи підтримки, що приїхали з обома командами. Президенти обох клубів потурбувались, щоб забезпечити приїзд своїх вболівальників бусіками та автобусами.
Гра вдалася видовищною, азартною але коректною, насиченою майстерними комбінаціями та гольовими моментами. Все вирішив єдиний гол у першому таймі.
«СТЕП» переміг з рахунком 1:0.
Керівництву обох клубів від імені Федерації футболу Харківського району була висловлена подяка за активну популяризацію спортивних змагань, а Малороганському голові Зінов`єву М.В. та його помічнику Родіонову С.В. ще й подяка за розвиток інфраструктури, з побажанням успішно завершити будівництво універсального стадіону-спорткомплексу в селищі.
24 серпня у Люботині «СТЕП» з Руських Тишків буде боротись за звання Володаря Кубку «усього» Харківського району. Його суперник буде переможець Кубку Південної Конференції «Автомобіліст» з Березівки.
Початок матчу о 16-30.