24 серпня свято Дня Незалежності України у Харківському районі прикрасила визначна футбольна подія під егідою районної Федерації футболу.

ВІДЕО

слово по завершенні матчу заступника голови райради Казакова О.Є та голови ФФХР Кудікова Ю.М.

У суперфінальному матчі за звання Володаря Кубку Харківського району змагались переможці Кубків Північної та Південної конференцій, представники двох груп чемпіонату району, розподілених за географічним принципом.
«Північ» представляв футбольний клуб Циркунівської об’єднаної територіальної громади під назвою «СТЕП» з Руських Тишків.
Від «Півдня» виступав футбольний клуб Пісочинської об’єднаної громади «Автомобіліст» з Березівки.

Це свято футболу стало значущою подією у соціальному житті району та територіальних громад. Федерація футболу Харківського району провела кубковий турнір і сам суперфінал на найвищому рівні. Окрема подяка за спортивне свято та технічне забезпечення Нечипоренкові Олександру Сергійовичу – президенту спортивного клубу «Люботин».

На урочистій церемонії відкриття суперфінального матчу, після виконання  державного гімну, Кудіков Юрій Миколайович, як голова Федерації Футболу Харківського району, передав слово заступнику голови  Харківської районної ради Казакову Олегу Євгенійовичу.

С депутатського корпусу на матчі також були присутні депутати Харківської районної ради: Нечипоренко Олександр Сергійович, Бадалов Хазар Мехралі-огли, Міщаненко Валерій Вікторович.

Звісно на цю подію приїхали голова Циркунівської ОТГ Сікаленко Микола Васильович, та голова Пісочинської ОТГ Чорнобай Олег Олександрович.

Казаков О.Є. та Нечипоренко О.С.  були відзначені керівництвом Федерації за значний особистий внесок у розвиток та популяризацію футболу у Харківському районі.

Трибуна, що у затінку, люботинського стадіону була майже вщерть заповнена. Енергію свята створили групи підтримки, що приїхали з обома командами, та місцеві любителі футболу, що звісно за більшістю підтримували представника «своєї конференції».

Гра вдалася видовищною, насиченою емоціями, азартом, з десятками гольових моментів. Інтрига зберігалась до самого фінального свистка. «Автомобіліст» виходив у рахунку вперед, а «СТЕП» намагався його зрівняти. Представникам «Півночі» у першому таймі вдалося зробити рахунок нічийним. У середині другого тайму Березівка один за одним забила два м’ячі, а Руські Тишки спромоглись відіграти лише один м’яч, відчайдушно атакуючи весь час.

«Автомобіліст» переміг з рахунком 3:2.

Заступник голови райради Казаков О.Є. та голова Федерації футболу Харківського району Кудікову Ю.М. при нагородженні подякували керівникам команд, персоналу футбольних клубів, головам громад за пропаганду спорту та здорового способу життя. А футболістів ще й за видовищну гру від душі. Свято вдалося!