КОНФЕРЕНЦІЯ ПІВНІЧ

КОНФЕРЕНЦІЯ ПІВДЕНЬ

ПЕРШІСТЬ ВЕТЕРАНІВ 35+

Чемпіонат сезону 2019 року був організований по звичній схемі – команди розподілені за географічною ознакою по двом регіональним групам, що називаються «Конференція Північ», «Конференція Південь». Загалом у цьому році на змагання заявилось 22 команди, котрі зіграли між собою двоколовий турнір. Наприкінці сезону абсолютний чемпіон району та бронзовий виявився у додаткових матчах. Кращі команди Півночі та Півдня розіграли між собою головний приз району та бронзові нагороди.

Окрім чемпіонату команди провели кубковий турнір – це турнір по «олімпійській» системі на вибування. Жеребом виявляться пари команд, і переможець вийде на наступний раунд. Цього року був один загальний кубковий турнір для команд обох географічних груп. Кубок виграв "Олександр" Липці, вигравши фінал у ФК "СТЕП" Руські Тишки з рахунком 3:0.

Футбольний рік завершиться у жовтні міні-турніром "Закриття сезону конференції Південь". Було зіграно "Кубок пам’яті Юрія Тарасова конференції Північ". Чемпіони конференцій  змагалися за звання абсолютного чемпіона району, інші розіб’ються на групи по 4 команди, зіграли одноколовий турнір і далі переможці зустрілись у фінальній пульці. Кубок Тарасова виграли ФК Хроли.

Також паралельно основному чемпіонату проходив чемпіонат серед ветеранів вікової категорії 35+. Також відбулись одноденні турніри ветеранів у Бабаях та Будах.