в меню зліва або клік тут
КОНФЕРЕНЦІЯ ПІВНІЧ

КОНФЕРЕНЦІЯ ПІВДЕНЬ
початок матчів 22-го о 16й

ПЕРШІСТЬ ВЕТЕРАНІВ 35+

Чемпіонат сезону 2019 року організований по звичній схемі – команди розподілені за географічною ознакою по двом регіональним групам, що називаються «Конференція Північ», «Конференція Південь». Загалом у цьому році на змагання заявилось 22 команди, котрі зіграють між собою двоколовий турнір. Наприкінці сезону абсолютний чемпіон району виявиться у додаткових матчах. Кращі команди Півночі та Півдня розіграють між собою головний приз району.

Окрім чемпіонату команди проведуть кубковий турнір –це турнір по «олімпійській» системі на вибування. Жеребом виявляться пари команд, і переможець вийде на наступний раунд. Цього року буде один загальний кубковий турнір для команд обох географічних груп.

Футбольний рік завершиться у жовтні міні-турнірами «Закриття сезону», поки кращі команди будуть змагатися за звання абсолютного чемпіона району, інші розіб’ються на групи по 4 команди ,зіграють одноколовий турнір і далі переможці зустрінутися у фінальній пульці.

Також паралельно основному чемпіонату проходитиме чемпіонат серед ветерані вікової категорії 35+. Також будуть одноденні турніри ветеранів у Бабаях та Будах.