(з новинної стрічки газети "Трибуна" Харківського району)

У святі дні  до виконання заповітів робити добрі справи повною мірою долучилась Федерація Футболу Харківського району,  Можете вважати цю фразу художньою алегорією, але ті  значущі справи  за підтримки керівництва Держадміністрації району, що організувала і провела районна Федерація, інакше як «богоугодними» справами не назвеш. 3 червня в с. Стрілеча було проведено дитячий турнір з нагоди Дня Захисту дітей. Дитячі турніри – це один із найдієвіших методів виховання здорового способу життя, реалізація ідеї здорової Нації. Декілька дитячих команд північного куща змагались за Кубок. Тут було все – і умови для дитячої радості, увага дорослих, що заохочує дітей і подалі займатися спортом. Були солодощі всім учасникам, була смачна каша від місцевих господинь, одна із команд перед турніром отримала комплект форми завдяки голові сільської ради Кудікову Ю.М., який також є Головою Федерації Футболу району. Були інші спонсори і організатори свята – насамперед активісти ФК «Стріла» – на жаль у розділі новин не вистачить місяця – сподіваюсь буде окрема стаття. Урочисту промову і слово від імені голови ХРДА Раїни Ю.І. проголосила заступник голови Малишева О.В.

Другою значущою подією дня було вшанування ветеранів Футбольного клубу з колишньою назвою «Медік» Стрілеча – зараз під назвою «Стріла». Відзначили ювілей клубу – 60 років. Команда Стрілечого була організована у 1957 році і була багаторазовим призером  районної першості у 1970-ті роки. Вшанування ветеранів  виявилось чудовим виховним впливом для чисельного присутнього юнацтва.

Третя знакова подія під егідою районної Федерації у  святкові дні відбулася в с. Буди. Виховний фактор і соціальна значущість вшанування ветеранів просто зашкалює. Турнір пам’яті Бобрових з цього року включено до офіційного календаря змагань Федерації району. 4 червня в Будах в ігрових і урочистих заходах прийняли участь команди хлопчаків категорії «за 35 років» з Люботина, Манченків, Буд, Бабаїв та с. Глибоке під керівництвом Кудікова Ю.М.

Наприкінці святкового дня «ветеранів» порадували календарною грою на чемпіонат району футболісти «Авангард» Буди та «Колос» Бабаї.

===детальніше про дитячий турнір на сайті нижче