Елітне – селище, що само по собі контрастує з типовими селами району.  Хтось досить влучно подав ідею перейменування колишнього «Радгоспного».  Як для типового мешканця старих історичних сіл,  Елітне виглядає як куточок іншої цивілізації.

Ще , з часів заснування селища у 1949 році існувало стандартне футбольне поле с баскетбольним, волейбольним майданчиком. Але розбудовники соціалізму 1980-х років, збудували тисячний квартал на місці стадіону і не потурбуватись для тисячи мешканців про перенос стадіону в інше місце! Ось так і жило селище до 2010 року без власного стадіону, а команда під назвою «Колос» Радгоспне-Елітне проводила матчі в Артемівці що за Салтівкою. Лише завдяки особистому колосальному ентузіазму Єрофенко Анатолія Івановича було вирішене питання розбудови майже справжнього стадіону з кіпою усіляких спортивних залізяк.

Тому Елітне – це ода поодиноким власним ентузіастам. Тому цікавий матеріал - буде

Особисто мене вразив нинішній «головний» всієї футбольної справи у селищі – Іваненко Максим. По віку – він ще просто Максим – футболіст, але за рівнем відповідальності, організаційних і керівних здібностей – це вже Максим Володимирович! Так – він і гравець, і граючий тренер, і адміністратор клубу, і президент клубу, і прес-аташе клубу і керівник стадіонного хазяйства і все це в одній особі! Завдяки спортивно-організаційним здібностям Іваненко Максима склався чудовий футбольний колектив, який просто повинен вибороти призові місця цього сезону.

Підтримку ФК "Моноліт" має і від влади. Селищний Голова Романов Микола Ілліч потурбувався, щоб у  бюджетних рамках знайшлося місце для розвитку спорту. Цього сезону Куліничівська селищна рада виділила кошти на придбання форми для своїх двох команд – для ФК «Моноліт» Елітне, та ФК «Факел» Кутузівка.

На фото Керівник ФК "Елітне" Іваненко Максим разом з головою Федерації Кудіковим Ю.М.