Засідання Виконкому

Федерації Футболу Харківського району

22 березня 2017 року.

 

Присутні:

Кудіков Ю.М., Казаков О.Є., Данніков А.А., Полунін В.Ю, Глушак С.Ю.,  Міщаненко В.В.

Запрошені: Рубан О.І., Єна В.Г., Зіновєв М.В., Борецький І.С.

 

Порядок денний

  1. Затвердження календаря проведення футбольних змагань Федерації Футболу на 2017 рік.
  2. Зміни до положення про чемпіонат та кубок Харківського району на 2017 рік.
  3. Обговорення порядку і строків заявки учасників чемпіонату Харківського району.
  4. Благодійні внески команд перед началом змагань.
  5. Оплата суддівства чемпіонату та кубку Харківського району

 

1. Затвердження календаря проведення футбольних змагань Федерації Футболу на 2017 рік.

Слухали: Кудікова Ю.М. пропозиція розпочати першість 15 квітня 2017 року у зв’язку зі збільшенням команд учасниць.

Виступили:

Міщаненко В.В. пропозицію провести фінальну частину з урахуванням «золотих очок»», тобто очок набраних у зустрічах між собою у першості Конференцій.

Рубан О.І. запропонував додаткові ігрові дні, декілька турів зробити по середах. А з обставин участі двох мерефянських команд на одному стадіоні, за проханням команди «Авангард-1» Мерефа дозволити команді «Авангард-1» грати матчі по четвергах.

Кудіков Ю.М. запропонував, що до Суперфіналу команди виходять з «золотими очками», а у разі рівної кількості очок перших команд проводити додатковий «Золотий матч» для виявлення чемпіона Харківського району.

Першу гру чемпіонату запропонував провести 15 квітня. Кубок конференцій буде проводитись по середах з однієї гри, перші ігри 1/8 – 26 липня, фінали 16 серпня. Місце проведення фіналів Північної Конференції  - стадіон ім. Тарасова в с. Липці, Південної конференції – стадіон селища Буди. Суперфінал Кубка Харківського району запропоновано провести 24 серпня в м. Люботин. Запропоновано провести Суперкубок Федерації Футболу 2 травня на стадіоні в с. Буди.

Голосування – «За» одноголосно.

 

2. Зміни до Положення про чемпіонат та кубок Харківського району на 2017 рік.

Слухали: Кудікова Ю.М.. Пропозиція змін до пункту 7.5. Положення – внести конкретні критерії щодо визначення стану «непідготовленості стадіону до гри». Конкретизувати та жорсткіше визначити вимоги насамперед до висоти трави та стану газону, вимоги щодо наявності розмітки поля, фарбування стійок воріт, наявності та параметрів кутових прапорців – не нижче 1,5 (півтора метри). Запропоновано внести в Положення, що якщо арбітр матчу вирішить, що футбольне поле не готове до гри, то приймаючій команді зараховується і фіксується поразка відразу в протоколі без можливості оскарження. Рішення головного арбітра про зарахування  поразки з причині непідготовленості поля є остаточним і не потребує додаткового розгляду на комітетах, комісіях, засіданнях Федерації або виконкому.

Голосування – «За» одноголосно.

 

Слухали: Кудікова Ю.М.. Пропозиція змін до пункту 9.5 – внести зміни, де буде зазначена відповідальність команд за своїх вболівальників, а саме, якщо вболівальники команди вчинили безлад, що привів до передвчасного завершення гри – команді зараховується поразка. Рішення приймає Виконком ФФХР.

Голосування – «За» одноголосно.

 

Слухали: Кудікова Ю.М.. Пропозиція змін до пункту 18.12 – внести зміни що до правил заявки гравців, що перебувають або перебували на контракті в професійних клубах. А саме: Гравці які перебувають на контракті у професійних командах не можуть бути заявлені у заявочних документах на змагання під егідою ФФХР. По завершенні професійного контракту гравець може заявлений через місяць після завершення дати контракту.

Голосування – «За» одноголосно.

 

Слухали: Кудікова Ю.М.. Пропозиція змін до пунктів статті 19. В суперфіналі при рівності очок затвердити правило «Золотого матчу». Уточнити регламент Суперфіналу – до суперфіналу виходять команди, що посіли перше, друге, третє місця у Конференціях з урахуванням «золотих очок» у матчах між собою у першості Конференцій. Суперфінал проводиться в одне коло, у разі рівності очок у команд, що розташувались с третього по шосте місця у турнірній таблиці визначаються згідно Положення ФФХР про чемпіонат. Внести зазначені зміни до тексту Положення.

Голосування – «За» одноголосно.

 

3.Обговорення порядку і строків заявки учасників чемпіонату Харківського району.

Слухали: Кудікова Ю.М.. з пропозиціями що до уточнення терміна «легіонер»:

- гравець, якому на день заявки виповнилось 35 років не вважається легіонером.

- переміщена особа, переселенець не вважається легіонером, якщо отримує соціальні виплати як переселенець у структурах соціального забезпечення Харківського району.

Голосування – «За» одноголосно.

 

Слухали: Кудікова Ю.М. створити комісію по розгляду заявок до чемпіонату у складі: Єна В.Г., Рубан О.І., Борецький І.С.

Голосування – «За» одноголосно.

 

Слухали: Кудікова Ю.М. щодо уточнення правил та процедури заявки, а саме:

-         заявки футболістів тільки зі ксерокопіями паспортів громадянина;

-         якщо у заявці знайдуть фальсифікацію паспортних даних, підробку ксерокопій, то команді зараховується поразка в іграх, де цей гравець брав участь;

-         заявка не більше 30 (тридцяти) гравців, у необхідності заміни у заявці пишеться лист на ФФХР.

Голосування – «За» одноголосно.

 

Слухали: Кудікова Ю.М. що до організації проведення чемпіонату та Кубку району серед ветеранів.

-         Оголошено про намір команд ветеранів Дергачівського району проситись грати в чемпіонаті ветеранів Харківського району.

Голосування – «Проти» одноголосно.

 

Слухали: Кудікова Ю.М пропозиція розпочати чемпіонат серед ветеранів 26 квітня, провести його в два круги, Кубок серед ветеранів розпочати 8 серпня.

Голосування – «За» одноголосно.

 

Слухали: Кудікова Ю.М., що треба додати у текст назви Положення фрази стосовно змагань ветеранів: «… серед дорослих команд та команд ветеранів, про Кубок Харківського району з футболу  серед дорослих команд та команд ветеранів, та інших турнірів з футболу серед дорослих команд та команд ветеранів з нагоди історичних дат, імені або пам’яті видатних людей; Бориса Єгунька, Юрія Тарасова, братів Бобрових».

Голосування – «За» одноголосно.

 

Слухали: Міщаненко В.В. запропонував провести Суперкубок району 2-го  травня в Будах о 15-й години, а зранку з 10-ї години провести турнір пам’яті Бобрових.

Голосування – «За» одноголосно.

 

4.Благодійні внески команд перед началом змагань.

Слухали: Кудікова Ю.М. обґрунтував необхідність підвищення внесків, щоби мати змогу вивести організацію змагань на високий рівень, а саме зробити роботу інформаційно-пропгандиського напрямку на постійній основі, зробити веб-сайт ФФХР, забезпечити відео-фото репортажі ключових подій. Для цього потрібно придбати фото-відео камеру, платити кошти людям, що будуть у цьому задіяні. Виділити кошти на поліграфічні видання. Забезпечити організаційні та канцелярські витрати. Для цього пропонується мінімальні благодійні внески за участь у турнірах Харківського району оголосити у розмірі:

-         Участь у чемпіонаті дорослих команд – 3000 грн.

-         Участь у чемпіонаті ветеранів – 1500 грн.

-         Заявка легіонера по квоті – 300 грн.

-         Заявка легіонера поверх квоти – 600 грн.

Виступили: Міщаненко В.В. – підкресли необхідність підтримати пропозицію що до внесків і пропаганду вати про необхідність добровільного їх збільшення, бо за його підрахунками це замалі суми.

Голосування – «За» одноголосно.

Слухали: Рубан О.І. дав пропозицію, що якщо команда не сплатить благодійні внески до 15 квітня 2017 року до чемпіонату не допускається, або надає гарантійний лист обов’язково сплатити до 1 травня 2017 року.

Голосування – «За» одноголосно.

 

5.Оплата суддівства чемпіонату та кубку Харківського району

 

Слухали: Кудікова Ю.М. про те, що у зв’язку з підняттям вартості транспортних витрат встановити плату за суддівство: арбітру та асистентам арбітра по 200 грн., інспектору 150 грн.

Виступив: Казаков О.Є. про те, що це дійсно логічна цифра оплати на сьогоднішній день.

Голосування – «За» одноголосно.

Виступив: Рубан О.І. про залучення до здорового образу життя колишніх за віком футболістів через залучення їх до суддівської практики. Необхідно зібрати інформацію та рекомендації у представників команд, що до кандидатів на курси футбольних арбітрів і після курсів відразу залучати їх до суддівства боковими арбітрами на матчах чемпіонату Харківського району у зустрічах між командами, що займають положення у нижчий половині турнірної таблиці.

Голосування – «За» одноголосно.

 

Виступив: Зіновєв М.В – звернув увагу, що з територіальною реформою громад змінились деякі правила бухгалтерії щодо обігу грошових коштів і зараз проблематично отримати гроші готівкою з бюджету громади, але без проблем можна перерахувати по безготівкову розрахунку, тому треба скоріше відкрити розрахунковий рахунок ФФХР у банківській установі. А з урахуванням того, що рішення про виділення коштів на благодійний внесок до ФФХР приймає зібрання депутатів виникне затримання з перерахуванням, тому голови громад повинні надати гарантійний лист, що до зобов’язання перерахувати благодійний внесок до ФФХР для участі їх команди у чемпіонаті Харківського району.

Треба розробити та затвердити форму «гарантійного листа»

Голосування – «За» одноголосно.

 

 

Секретар зборів Виконкому  _____________  Рубан О.І.

 

Голова ФФХР  _____________  Кудіков Ю.М.